Fotografia kulinarna to przede wszystkim pasja do jedzenia, kreatywne spojrzenie na żywność i wykonanie zdjęć tak, że ślinka ciekła na sam widok zdjęcia. Nie obcując z potrawą, dzięki dobrze wykonanym zdjęciom jesteśmy w stanie poczuć ich zapach, sprawdzić strukturę, a nawet wyobrazić sobie ich smak.

Robienie zdjęć to nie tylko pstrykanie określonym klawiszem na aparacie. Fotografia jedzenia to sztuka, a dodatkowo to moja pasja, w którą wkładam dużo energii i serca. Każde zlecenie jest weryfikowane indywidualnie, tak aby każdy z moich Klientów czuł się zadowolony.

Usługi, które dla Ciebie wykonam

Fotografia kulinarna to szerokie pojęcie. Mogłabym powiedzieć, że zrobię dla Ciebie zdjęcia jedzenia, niezależnie od formy i miejsca. Opisując to dokładniej wykonam:

  • Zdjęcia jedzenia (gotowych potraw) w domowych warunkach z lokowaniem produktu,
  • Zdjęcia produktów tzw. fotografia produktowa,
  • Zdjęcia jedzenia z przygotowaniem autorskiego przepisu,
  • Zdjęcia gotowych produktów (tzw. gotowców) w określonej scenerii,
  • Sesję zdjęciową w restauracji, cukierni, lodziarni czy piekarni – przy wykorzystaniu Twoich zasobów, bądź moich teł, dodatków (Wszystko w zależności od sposobu wykorzystania gotowych zdjęć: potrzeby reklamy na stronę internetową, zamieszczenia fotografii kulinarnej w menu bądź mediach społecznościowych),
  • Video promujące gotowe produkty (Również na Instagram Reels, TikTok),
  • Video pokazujące wykonanie dania z lokowaniem produktu (Również na Instagram Reels, TikTok),
  • Zdjęcia/Video w aranżacji mojego konta na Istagramie w celu reklamy produktu.

Brakuje tu usługi, która Cię interesuje? Napisz do mnie! Porozmawiamy i ustalimy szczegóły. Zapraszam do kontaktu: kontakt@miszelin.pl

Fotografia kulinarna – Warszawa, Łódź, Łowicz, okolice

W przypadku fotografii kulinarnej dla restauracji, wykonuje swoje zlecenia na obszarach Warszawy, Łodzi, Łowicza oraz okolic tych miast. Jednakże, jestem otwarta na nowe wyzwania. Dlatego zapraszam do kontaktu, nawet jeśli prowadzić knajpę na drugim końcu Polski 🙂

Wykorzystywane przedmioty w fotografii kulinarnej

W fotografii kulinarnej wykorzystuje wiele dodatków, które odpowiadają za klimat zdjęcia.

Każde zdjęcia potraw są odpowiednio reżyserowane tzn. kreowany jest scenariusz do, tak aby kolory współgrały z głównym obiektem. Przy stylizacji jedzenia wykorzystuje różne tła fotograficzne – własnej roboty, jak i cenionych zewnętrznych dostawców.

Ważnym elementem są również dodatki w postaci sztućców, zastawy stołowej, naczyń ceramicznych, metalowych, jak i materiałów bawełnianych.

Do fotografii kulinarnej nie jest potrzebne studio fotograficzne. Dlatego też, zdjęcia wykonuje w warunkach domowych, przy wykorzystaniu światła naturalnego (światło dzienne), jak i lamp błyskowych i oświetlenia sztucznego. Wszystko w celu uzyskania, jak najlepszego efektu.

Doświadczenie – Fotografia kulinarna

Fotografią kulinarną, jak i fotografią produktową zajmuje się od ponad roku. Swoje umiejętności rozwijam, dzięki licznym kursom, co pozwala mi zachować świeżość i jasne spojrzenia na każdy z projektów.
Dzięki powiązaniu z branżą marketingu, wiem, jakie trendy są na czasie i jak najlepiej podejść do zlecenia. Przy stylizacji jedzenia wykorzystuje różne techniki, tak aby jak najbardziej urealistycznić stworzony kadr na ekranie aparatu, co widać na moich zdjęciach.

Sprawdź moje prace poniżej.

Fotografia kulinarna

Fotografia kulinarno-produktowa

Zapraszam do kontaktu: kontakt@miszelin.pl 🙂